Ürünler
0(412) 503 00 03
7/24 Uyku Merkezi
  • AÇIKLAMA
  • ÖZELLİKLER
  • YORUMLAR
AÇIKLAMA
AÇIKLAMA

ürün kodu: Cre15                                      yumuşaklık : YUMUŞAK , ORTA, SERT (İsteğe bağlı)

Diğer ölçü, fiyat ve ekstra talepleriniz için bize BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Çiftlerin Mutluluğu İçin Tasarlanan Yatak…

Birçok çiftin sıkıntısı olan, yataktaki yumuşaklık ve sertlik konusu, Royalty Luxury Double Core ile tarihe karışıyor…
Uyku konusundaki anlaşmazlıklarda, çiftlerin konforlu bir uyku için partnerlerinden farklı sertlik seviyesine duydukları ihtiyaçlarını karşılamak üzere Türkiye’de ilk ve sadece Yatsan tarafından üretilen Double Core özellikli yatağımız, çiftlerin ihtiyacı olan ve tek yatakta iki bölümünde de farklı kişiselleştirilmiş konfor dereceleri sayesinde, yatağın iki bölümünde iki farklı yay ve destek sistemi kullanılarak üretilmektedir. 

Sipariş esnasında belirlenebilen, Yumuşak (soft), Orta Sert (middle) veya Sert (firm) olmak üzere; sağ bölümü üç farklı ve sol bölümü üç farklı destek seviyeleri sayesinde, aynı yatak içerisinde Sağ bölümünde siz, sol bölümünde partneriniz yatarken, iki farklı vücut yapısına göre, farklı rahatlık seviyelerine ulaşabilirsiniz. Üstelik farklı boy, kilo ve yatış pozisyonuna sahip olsa da, çiftler birbirlerini rahatsız etmeden bu kusursuz deneyimi yaşarlar. Doğal liflerden oluşan özel dokuması ve hipoalerjenik kumaşı ile kaliteyi uzun yıllar boyunca hissetmenizi sağlar.

 

Diğer Avantajları
Odanıza veya mobilyanıza uygun özel ölçü seçenekleri vardır. Resmi garanti süresi 2 yıldır ve CRM üzerinden ürün kaydı yaptırıldığında garanti süresi 5 yıla uzar.

ÖLÇÜ  PEŞİN FİYAT   VADELİ FİYAT 
140x200 6,010 ₺ 6,611 ₺
160x200 6,600 ₺ 7,260 ₺
180x200 7,530 ₺ 8,283 ₺
200x200 8,310 ₺ 9,141 ₺
ÜRÜN HAKKINDA

Visco

İleri teknoloji ile geliştirilen visco, vücut ağırlığına ve ısısına bağlı olarak hareket ederek, bedeni yatay konumda en ideal biçimde destekler. Kan akışı dengelenirken dolaşım sorunları ortadan kalkar.

Hipoalerjenik Kumaş

Doğal liflerden oluşan özel dokuma kumaşı hipoalerjenik özelliğe sahiptir.

5 Bölgeli Yay Sistemi

İnsan bedeninin yatağa uyguladığı basınç 5 bölgede yoğunlaşır. Buna yönelik geliştirilen Royalty Luxury, bedeni uyku süresince farklı beş noktadan destekler. Yatakta istem dışı dönmeler engellenirken, farklı boy, kilo ve yatış şekline sahip çiftler birbirini rahatsız etmeden uyuyabilir.

 

Nasıl Rahat Ettiğinizi Hafızasına Kazır

Royalty Luxury Double Core aynı yatakla farklı konfor dereceleri sunar. Yumuşak, orta ve sert derece seçimleri yapılabilirken, iki ayrı yay sistemi ve 12 katmanın birleşimi sayesinde yaylı bazaya gerek kalmadan müthiş bir rahatlığa kavuşturur.

ÖZELLİKLER
ÖZELLİKLER
YORUMLAR
YORUMLAR

Bu Ürünlerede Bakabilirsiniz